Redakcja 2022

Alicja Bąk
Alicja ⭐ walczy jak lwica aby osiągnąć cel bądź dobić targu, ale na co dzień jest po prostu castingerką w świetnej wrocławskiej @zgrani_agencja_castingowa, fotomodelką (już od 15 lat!), fotografką (jej prace znajdziecie na @fotoalutka IG), a także mega zakręconą, pozytywnie nastawioną do życia zakochaną w techno osóbką. W czasie wolnym lubi chodzić po dachach lub robić inne kreatywne rzeczy ze swoim partnerem i kotem.

Aleksandra Kowalczyk
Odnalazła swoją miłość w marketingu i social mediach. Codziennie życie daje Oli nowe wyzwania, którym uwielbia stawiać czoła dzięki swojemu zapałowi, wiedzy i kreatywności. Dzięki temu czuje, że jej cel jest coraz bliżej. Dlatego działa dalej z dużą ilością energii, satysfakcji i nie ma takiej mocy, która ją zatrzyma.

Maria Jurasz
Telefon to przedłużenie ręki Marysi. Zadzwoni, załatwi, zrozumie. Może nie wszyscy znają Marię, ale Maria zna wszystkich.

Michał Krupa
Życie, życie, jest jak melon. Jak wystawisz na tydzień na balkon to zgnije. Michał chce być tym melonem. Jak widać, nie lubi traktować wszystkiego na poważnie. 😉

Michaela Kunda
Nigdzie nie wychodzi bez towarzystwa dobrej książki. W wolnym czasie słucha podcastów kryminalnych, czyta, organizuje imprezy i rozmyśla nad życiem.

Julia Kurek
Miłośniczka wszelakich kuchennych eksperymentów i długich górskich wędrówek. Podróżowanie sprawia jej ogromną przyjemność. Wciąż szuka swojej drogi w życiu.

Wiktoria Lebiodzik
Specjalistka od wszystkiego co związane z Social Mediami. Chętnie angażuje się w akcje społeczne. Jej znakiem rozpoznawczym jest Redbull, czyli nieodłączny element każdego jej outfitu.

Julia Lechowska
Moda i szeroko rozumiana rozrywka to coś co nakręca Julię do działania. Pilnuje aby każdy w grupie miał uśmiech na twarzy. Kocha wyrażać siebie i się tego nie wstydzi…
zazwyczaj.

Daria Pakhmanova
Daria żyje tańcem i twórczością. Miłość do dziennikarstwa zrodziła się u niej w „niezwyczajny sposób”- z nudów poszła na warsztat z copywritingu i tak zaczęła się jej przygoda. A! Jeszcze gotuje najlepszy ukraiński barszcz (skromnie przyznaje, że tylko wg. niej, ale my nie mamy wątpliwości). 😉

Kacper Pękala
Zainteresowania zmienia co kilka miesięcy, ale jedynym hobby jakie jest z nim praktycznie od urodzenia to gry… Uwielbia też tworzyć materiały dźwiękowe, wideo oraz wymyślać różne rzeczy od fantastycznych historii po ciekawe formy upraszczania sobie życia. Twierdzi, że w pisaniu tekstów publicystycznych nie czuje się najlepiej. Jeśli tak jest to Kacpra idealnie uzupełnia jego team. 🙂

Natalia Pietrzak
Z reguły nigdy nie ma na nic czasu, wiecznie zajęta wszechobecną jej rzeczywistością. Gdy spytasz jej „Co tam?” zapewne odpowie ci „PRACAA”. Ale bardzo lubi filmy, robienie zdjęć, a czasami nawet coś napisze bądź namaluje (amatorsko!). Polubiła siebie przed kamerą, ale głośno o tym nie mówi 😉

Julia Piotrowska
Julia uważa, że lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło, dlatego często wychodzi poza schematy i robi wszystko na odwrót. Lubi poznawać nowe osoby i sprawiać, żeby wszyscy się uśmiechali.

Zuzanna Pisarska
Na co dzień raczej mało towarzyska… chyba, że można uznać konie za towarzyszy. Większość czasu poświęca na jeździectwo, jednak w wolnych chwilach lubi chwycić za mocny kryminał.

Aleksandra Podgruszecka
Wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego stara się nie przejmować rzeczami na które nie ma wpływu i w pełni korzystać z każdego dnia. Lubi wszystko co nowe, inne i czasami nawet dziwne, ale przede wszystkim to lubi uśmiechniętych ludzi. 🙂

Ivan Prinus
Murarz, tynkarz akrobata! Człowiek do zadań specjalnych. Życie to petarda!

Justyna Rogula
Graficzka, korektorka i mama każdej grupy. Interesuje się wszystkimi i wszystkim. Nigdy nie ma na nic czasu, a kolor włosów zmienia praktycznie co miesiąc.

Konrad Szary
Interesują go tematy społeczne i polityczne. W Internecie, który nie ma przed nim tajemnic, potrafi znaleźć informacje na każdy temat.

Rafał Zdanewicz
Film i literatura to jego specjalność, na którą stara się przeznaczać każdą wolną chwilę. Lubi szukać miejsc, w których brakuje przecinków.

Natalia Sobkowiak
pasjonatka mediów społecznościowych i content marketingu z zawodu, ale jej serce skradła fotografia portretowa oraz zwierzęca, której efekty można sprawdzić na Instagramie @sobna.photo. Wolontariuszka w TOZ Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, WWO, mistrzyni piłkarzyków i właścicielka najsłodszego Cavaliera.

Maciej Walas
Na bilbordzie zobaczysz nie tylko jego twarz, ale też i tekst. Copywriter, szachista i to jemu odpowiada!

Kamil Wardęga
Grajek, muzykant, dizajner, DŹWIĘKOWIEC! Jest jak Almette, biały, bo mało wychodzi z domu i miękki, bo zgadza się na każdą pracę. Jak potrzebujecie czegoś od Kamila to dzwońcie do Marii.

Agnieszka Zwolińska
Ma wiele ukrytych talentów, nie lubi mówić o sobie – prawdziwa z niej enigma. Mistrzyni słów i czynów. A i na grzybach zna się!

Julia Czarniecka
Marzenia może unicestwić tylko jedno – strach przed porażką – z taką dewizą Julka idzie przez życie. Nie boi się podejmować ryzyka, a jedną z jej trafniejszych decyzji była przeprowadzka do Warszawy. To właśnie tam spełnia się zawodowo jako social media manager. Wulkan energii, źródło kreatywności i morze pomysłów – cała Julia.

Milena Debrovner
W życiu chciałaby poświęcić się czemuś, co odpowiadałoby jej osobowości i tak oto kieruje się ku branży kreatywnej jako copywriterka. Największą pasją Mileny jest jeździectwo i gdzieś tam czają się zainteresowania podróżami, branżą filmową… oraz oczywiście afirmowaniem znakomitych kampanii reklamowych.

redakcja 2021

Ola Sakowska
Po szkole Musicalowej trafiłam na dziennikarstwo. Uwielbiam tworzyć i realizować. Najbardziej szalone uczelniane projekty, dźwięki i wideo. Tak to się skończyło, że stworzyłam swoją markę 🙂

Basia Zakrzewska
Jestem miłośniczką filmów i seriali. Uwielbiam jak życie stawia mi nowe wyzwania, którym mogę sprostać swoją kreatywnością i zapałem.

Dane Chyła
(Nie) jedyny milenials w redakcji z siwymi włosami. Mix lenia i pracusia – ale cokolwiek robię, wkładam w to serce. Interesuję się wszystkim po trochu i niczym konkretnie.

Dominik Wijas
Sport, motoryzacja i gaming. Nie szukam wrażeń, wrażenia znajdują mnie. Pomiędzy lenistwem, a większą ilością lenistwa znajdzie się szczerość i ambicja, które cenię nad wszystko.

Fabian Łuszcz
Na codzień Fabian, w social mediach FaBoss. Od 2 lat działa jako Influencer na platformie Instagram. Aktualnie pomaga w branży deweloperskiej podbijać świat w mediach społecznościowych.

Kaja Czerkiewska
Ogarniam wszystkie branżowe dziedziny, których nazwa kończy się na „ing”. Wiem jak nie robić reklamy, jak nie pisać, żeby mnie czytano i jak nie robić brandingu. Lubię jak zadania mnie zaskakują, bo co to za życie bez wyzwań i stresu?

Katarzyna Frejman
Robię wszystko na ostatnią chwilę… Na wślizgu, ale nigdy nie skończę, jeśli nie poczuję satysfakcji. Lubię działać szybko i pracować z ludźmi. Od papierów i numerków wolę wymyślać i tworzyć.

Kateryna Hrynko
Nigdy się nie zatrzymuję i zawsze mam coś do powiedzenia. Uwielbiam dobrą organizację i kreatywne podejście do rozwiązywania zadań.

Karolina Krawczyńska
Wieczny mól książkowy oraz pasjonatka kultury azjatyckiej. Preferuję zawsze stać po drugiej stronie obiektywu, czyli pisać, organizować, wymyślać…

Kamil Naszydłowski
Dla przyjaciół koza. Ekscentryk i filantrop, a przynajmniej chciałby, żeby inni tak go widzieli. Cyniczny i trudny w przekonaniu. Specjalista od czarciej muzyki i ubierania się jak na Halloween. W wolnych chwilach pasjonata fantastyki i dobrego piwa.

Michał Lelonkiewicz

Michał Półtorak

Nicola Javurek
Bardzo nie lubię nudy, raczej preferuje ciągłe zmiany. Dlatego w segmencie kreatywnym czuje się jak ryba w wodzie. Nowe projekty to forma sprawdzenia samej siebie.

Patrycja Mąkosza
Miłośniczka mediów społecznościowych, atrakcyjnego contentu i wysokich statystyk pod publikacjami. Prawdopodobnie jedyna osoba, która po pracy żyje pracą i zasypia z pomysłami na viralowe publikacje.

Sandra Grzelak
Aspołeczna idealistka, z miłym usposobieniem –to jest sarkazm. Jako, że w tym tekście ma być dalej o mnie, przedstawię swoje zainteresowania. Uwielbiam fantastykę, kulturę azjatycką, sztukę, mitologię oraz muzykę klasyczną, w tym chóry kościelne, ale o tym zapomnijcie…

Sandra Łabuńska
Moje zainteresowania orbitują głównie wokół Mediów Masowych. Kocham pracę przed kamerą, ale peszy mnie aparat fotograficzny. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.

Viktoriia Franchuk

Wiktoria Kaźmierczak
Chciałabym kiedyś prowadzić biznes z domku w górach, grzejąc się przy kominku. Lubię wstawać rano, długo leżeć w łóżku i pić matche. Pobudki, choć nie zawsze, potrafią być ulubioną częścią dnia. Jeżdżę na nartach od 6 roku życia. 

Wika Tyszko
Wiktoria, ale wolę Wika 🙂 Codziennie w mojej głowie pojawiają się nowe kreatywne pomysły, jednak nadal zastanawiam się którymi zająć się na poważnie. Kto wie? Może kiedyś coś z tego wyjdzie.

Od rzucania słów na wiatr wolimy wrzucanie ich w internetową przestrzeń.

Redakcja Kwietnika – projektu internetowego realizowanego przez grupę studentów Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

Opiekunowie merytoryczni:

dr Iwona Morozow

mgr Magdalena Obszarny

mgr Marek Obszarny

mgr Tomasz Wołodźko

mgr Magdalena Szott

Maria Chojnacka